Dom ProduktyWentylatory odśrodkowe z pojedynczym wlotem

Wysokociśnieniowe odśrodkowe dmuchawy nawiewu EC z pojedynczym wlotem / podwójnym wlotem

Wysokociśnieniowe odśrodkowe dmuchawy nawiewu EC z pojedynczym wlotem / podwójnym wlotem

EC Single Inlet / Dual Inlet Forward Curved Centrifugal Fan Blower High Pressure

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OFAN
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: LW133N-230D3-00

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 45 * 45-16
Możliwość Supply: 100000pcs
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
typu: Wentylator promieniowy Objętość powietrza: 820 m³ / h

Przedstawienie firmy
Założona w 2003 roku z kwadratem 16.000 metrów fabryki, Guangzhou Ofan Electric Co Ltd jest manufakturą specjalizującą się w produkcji zewnętrznego silnika wirnika, wentylator odśrodkowy, wentylator osiowy, okrągły wentylator kanałowy i tak dalej. Dzięki zaletom wysokiej wydajności, silnego wiatru, niskiego poziomu hałasu i pięknego wyglądu wszystkie produkty są szeroko stosowane w urządzeniach chłodniczych, urządzeniach wentylacyjnych i agregatach chłodniczych. Posiadamy silny dział badawczo-rozwojowy w celu ciągłego ulepszania produktów i sukcesywnie uzyskiwaliśmy certyfikaty ISO2000, CCC, CE i ROHS.

Mając na celu "wiodącą technologię, opartą na jakości i wzmacniającą satysfakcję klientów", OFAN stworzył maksymalną wartość dla klientów, koncentrując się na jakości, technologii i usługach. Doskonała wytrzymałość technologii, zaawansowany sprzęt testujący, doskonały system zarządzania jakością, doskonała jakość i wysoka konkurencyjna cena umożliwiają naszym fanom szeroką sprzedaż do Stanów Zjednoczonych, UE, Bliskiego Wschodu i innych.

Wysoka konkurencyjna cena, najwyższa jakość i najlepsza obsługa posprzedażna dają nam bardzo dobrą reputację na całym świecie i cieszymy się na współpracę z obopólnymi korzyściami.

Szczegóły kontaktu
Ofan Electric Co., Ltd

Osoba kontaktowa: walter

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)