Dom ProduktyWentylatory odśrodkowe EC

Przemysł HVAC 175mm Wentylatory promieniowe EC Filtrujące ffu PA66

Przemysł HVAC 175mm Wentylatory promieniowe EC Filtrujące ffu PA66

  • HVAC industry 175mm EC Centrifugal Fans Filtering ffu PA66
  • HVAC industry 175mm EC Centrifugal Fans Filtering ffu PA66
  • HVAC industry 175mm EC Centrifugal Fans Filtering ffu PA66
  • HVAC industry 175mm EC Centrifugal Fans Filtering ffu PA66
 • HVAC industry 175mm EC Centrifugal Fans Filtering ffu PA66

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: OFAN
  Orzecznictwo: CE CCC
  Numer modelu: LD175N-230D3-00

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1
  Cena: USD1-100 PCS
  Szczegóły pakowania: 45 * 45 * 24
  Czas dostawy: 5-10 dni roboczych
  Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T
  Możliwość Supply: 10000PCS15dni
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  typu: LD175N-230D3-00 Napięcie nominalne: 230v
  Prędkość: 3650 obr./min Moc imput: 82w
  Pobór prądu: 0,65A Przepływ powietrza: 660 m³ / h

  Wentylatory odśrodkowe systemu świeżego powietrza PA66 133 mm 175 mm wentylacja wyciągowa

  Rodzaj

  Napięcie nominalne

  (ODKURZACZ)

  Częstotliwość

  (HZ)

  Prędkość

  (rpm)

  Moc imput

  (w)

  Remis Curreng

  (ZA)

  Poziom ciśnienia akustycznego

  (dB)

  Perm.amb.temp
  LD175N-230D3-00 230 50/60 3650 82 0,65 52

  -20 ~ + 60

  1. WE jest łatwe

  Silniki z magnesami stałymi działające na prąd stały o wysokim napięciu (DC) z wbudowaną konwersją prądu przemiennego na prąd stały, dzięki czemu mogą pracować bezpośrednio z sieci jednofazowej lub trójfazowej. Istnieje kilku dostawców takich silników

  2. Co jest takiego specjalnego w wentylatorze EC?

  2.1 Wentylatory EC są ogólnie uznawane za najnowszą technologię energooszczędnego ruchu powietrza, ale co to jest wentylator EC i co czyni go tak wyjątkowym?

  Chociaż OFAN, lider na rynku technologii EC, jest firmą chińską, EC nie ma nic wspólnego ze społecznością Asia! W tym przypadku EC oznacza elektronicznie komutowany, co oznacza, że ​​jest to wentylator z bezszczotkowym silnikiem prądu stałego

  3. Opcje sterowania

  Aby precyzyjnie i wydajnie sterować silnikiem, zintegrowana elektronika musi stale monitorować prędkość silnika i regulować wejście sterujące. Udostępniając te obwody zewnętrznym źródłom, można zapewnić proste opcje sterowania prędkością. W zależności od typu silnika, każdy czujnik, który może zapewnić wejście 0-10 V / PWM lub 4-20 mA, może być bezpośrednio podłączony, aby zapewnić kontrolę w pętli zamkniętej temperatury, ciśnienia lub dowolnego parametru, który wybierzesz do pomiaru. Nie ma potrzeby martwić się o zasilanie DC dla czujników, jest to zapewnione przez inne połączenie na silniku. W rzeczywistości wystarczy podłączyć potencjometr i masz płynną regulację prędkości. Bez triaków, bez przetwornic częstotliwości i bez marudzenia! Silnik EC pod kontrolą prędkości jest praktycznie cichy.

  4. Jak to wpływa na efektywność energetyczną?

  Podwojenie prędkości silnika zwiększa jego moc wejściową o współczynnik 8, więc uruchamianie wentylatora jest szybsze niż jest to wymagane. Jeśli możesz dostosować prędkość wentylatora do zapotrzebowania, potencjał oszczędności energii jest ogromny. Nawet w porównaniu do operacji włączania / wyłączania, modulacja prędkości EC jest znacznie bardziej wydajna.

  Wentylatory EC mogą również przyczynić się do zwiększenia ogólnej wydajności aplikacji. Na przykład w układzie chłodzenia utrzymywanie stałego ciśnienia czynnika chłodniczego zamiast jego wzrostu i spadku w przypadku włączania i wyłączania wentylatorów zmniejsza obciążenie sprężarki, co skutkuje jeszcze większą oszczędnością energii

  5. Zalety technologii GreenTech EC

  5.1 Ogromne oszczędności energii średnio o 30%

  5.2 Przyszłościowy i gotowy na ErP2015

  5.3 Inteligentna elektronika do wielu funkcji sterowania

  5.4 Sprzęt i oprogramowanie z jednego źródła

  5.5 Łatwa wymiana 1: 1 z technologii AC na technologię GreenTech EC

  5.6 Może być używany na całym świecie (dzięki szerokiemu napięciu wejściowemu)

  5.7 Ponad 10 lat doświadczenia w dziedzinie technologii EC

  5.8 GreenTech jako wdrożona propozycja zakupu

  6. Sześć powodów, dla których jesteśmy idealnym partnerem:

  6.1 Nasza wiedza na temat systemów. Jako eksperci w zaawansowanych technologiach motoryzacyjnych, elektronice i aerodynamice, dostarczamy rozwiązania systemowe z jednego źródła.

  6.2 Nasz duch wynalazczości. 60 inżynierów i techników opracuje rozwiązanie, które dokładnie odpowiada Twoim potrzebom.

  6.3 Nasza przewaga w technologii. Nasza technologia OFAN EC ustanawia standardy na całym świecie. A naszą przewagą jest twoja przewaga konkurencyjna.

  6.4 Bliskość naszych klientów. W 20 biurach sprzedaży na całym świecie.

  6.5 Nasz standard jakości. Nasze zarządzanie jakością jest bezkompromisowe, na każdym etapie każdego procesu.

  6.6 Nasze zrównoważone podejście. Przyjmujemy odpowiedzialność za nasze produkty energooszczędne, procesy przyjazne dla środowiska i zaangażowanie społeczne

  7. Silniki prądu przemiennego są zaprojektowane do pracy w pewnym punkcie na krzywej wydajności, która pokrywa się z ich szczytową wydajnością. Po obu stronach tego punktu pracy wydajność może znacznie spadać. Silniki EC z drugiej strony mają prawie płaską krzywą sprawności, która zmienia się stosunkowo niewiele w zakresie prędkości, a zakres ten nie jest ograniczony prędkościami synchronicznymi lub podatny na wahania napięcia jako silnik prądu przemiennego. To sprawia, że ​​wentylator EC jest znacznie bardziej elastyczny pod względem możliwości korzystania z tego samego produktu, aby sprostać wymaganiom wydajnościowym różnych aplikacji, a jednocześnie korzystać ze zwiększonej wydajności.

  8. Dostępny zakres wentylatorów EC wejściowych AC stale się powiększa. Są wentylatory osiowe i odśrodkowe, wygięte do przodu i zakrzywione do tyłu, pojedynczy wlot i podwójny wlot, jednofazowe i trójfazowe i często są bezpośrednio wymienne z odpowiednikami AC. EC oferuje OEM więcej niż tylko energooszczędność. Jest to okazja do wprowadzenia nowych technologii i funkcjonalności do swoich produktów. Przy stale rosnącym zapotrzebowaniu na energooszczędne systemy, jeśli chodzi o produkty oparte na wentylatorach, nie ma powodu, aby producenci nie mieli żadnego w swoim portfolio.

  Szczegóły kontaktu
  Ofan Electric Co., Ltd

  Osoba kontaktowa: walter

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)